Kurumsal

1989 yılında iş hayatına başlayan firmamız , 2000 yılında kurumsal kimligini değiştirerek Poli-Form Cam Takviyeli Polyester Plastik Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak iş hayatında faaliyetini sürdürmektedir.

Poli-Form olarak amacımız öncelikli olarak müşteri memnuniyetine önem vermektir. Yılların deneyimi ve üstün hizmet anlayışımızı dinamik ekibimiz ile birleştirerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız her türlü istek ve görüşlerinizi dikkate alıp sizlere en iyi hizmeti vermek için en kaliteli ekip ve ekipmanlarla işlemleri büyük bir titizlikle yürütmektedir.

Daima yenilikçi, teknolojiyi kullanma konusunda istekli, kaliteye verdiği önem ve çevreye karşı duyarlılığı bakımından firmamız diğer benzer firmalar arasında örnek teşkil edecek bir yapıya sahiptir. Gelişen sistemleri yakından takip eden Poli-Form sektörün lider firmaları ile işbirliğini her geçen gün geliştirmektedir.

Firmamız geniş hizmet yelpazesi ile sektördeki yenilikleri sürekli olarak takip ederek müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Sektörde saygın sürekli olarak büyümeyi hedefleyen bir kuruluş olmak en temel vizyonumuzdur.

 

 

 

 

tiffanys outlet cheap nike jerseys cheap nhl jerseys louboutin outlet mbt outlet moncler outlet online cheap nhl hockey jerseys cheap hockey jerseys cheap nfl jerseys cheap ghd
Adres : Orta Mahalle Atayolu Caddesi No:8/14 Tuzla İstanbul (Tepeören Köyü Boyacılar ve Vernikçiler San. Sit. )
2014 Copyright poliform