Kullanılan malzemelerin yüksek kalitesi sayesinde, tüm ürünlerimiz, kullanım alanlarında olabilecek çevre etkilerine karşı son derece dayanıklı olarak kullanıma sunulmaktadır.

 

Fiberglass,polyester  ile bunlara bağlı ekipman satışını yapmakta olan firmamız, yapmış olduğu Ar-Ge çalışmaları ile her gecen gün siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi misyonu olarak benimsemiştir.

 

İleri teknoloji,estetik görünüş ve modern tasarımlarımız ile tüm ürünlerimizi POLİ-FORM güvencesi altında sektörümüzde oldukça önemli bir yer edinmiş bulunmaktayız. Fiberglass ürünler alanında sürekli kendini geliştirmekte ve yenilemekte olan firmamız , bundan sonra da yapacağı calısmaları sürdürmeyi ve sektörün öncülüğünü yapmayı kendine ilke edinerek , en üstün kalitede ürünü en uygun fiyatlarla sunmaya devam edecektir.

 

Kompozit ürünler, temel olarak doymamış polyesterlerin ısı altında ya da kimyasalar olarak çeşitli tür elyaflar ile bir bağ doku oluşturmasıyla elde edilirler. Polyester ve elyafın yanı sıra çeşitli dolgu malzemeleri,alev sönümleme malzemeleri ve kimyasal katkı malzemeleri de bu karışıma ilave edilir. İmalat yöntemleri çok çeşitlilik göstermekle birlikte tüm kompozit ürünler dünyada yaklaşşık 60 yıldır özellikle, otomotiv,elektrik, doğalgaz,inşaat ve denizcilik gibi birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde de kullanım alanları ve miktarları her geçen gün artmaktadır.

 

Kompozit ürünlerin temel kullanım avantajları şunlardır;

 

  • Asla paslanmazlar.
  • Kullanılan elyaf tipine ve oranına bağlı olarak yüksek mekanik dayanım değerlerine sahiptirler.
  • Kimyasallara ve atmosferik koşullara dayanıklıdırlar.
  • Elektriksel olarak yalıtıcıdırlar.
  • Yüksek ortam ısılarına dayanıklıdırlar.
  • Isı ve ses yalıtım değerleri yüksektir.
  • Her türlü estetik form elde etmede kullanılabilir.
tiffanys outlet cheap nike jerseys cheap nhl jerseys louboutin outlet mbt outlet moncler outlet online cheap nhl hockey jerseys cheap hockey jerseys cheap nfl jerseys cheap ghd
Adres : Orta Mahalle Atayolu Caddesi No:8/14 Tuzla İstanbul (Tepeören Köyü Boyacılar ve Vernikçiler San. Sit. )
2014 Copyright poliform